| Komentarze |
|
|
C-ARTon |
26.05.2026 19:11 |
|
Oznaczenia do korekty ;)
|
|
|
Fipson |
26.05.2026 21:12 |
|
A no tak, powinno być Pt, zawsze elektrowozy i spalinowozy, a w parowozach inaczej, dzięki za czujne oko. :)
|
|
|
MarcelO |
28.05.2026 01:39 |
|
Fajne z tym bocianem! W tagach brakuje miejscowości, województwa i pełnego oznaczenia lokomotywy :)
|
|
| Exif |
| Date created: |
23.05.2026 11:25:29 |
|